Krótko o nas …

Krótko o nas …

Wroniewicz to rodzinna firma z siedzibą w Gdyni, działająca na lokalnym rynku. Istniejemy od ponad 10 lat, od samego początku specjalizując się w usługach pralniczych i porządkowych. Działalność rozpoczynaliśmy od małej pralni wodno-chemicznej, która szybko zyskała uznanie wśród swoich klientów. Realizując ich potrzeby i oczekiwania, sukcesywnie zwiększaliśmy zakres usług, uruchamiając serwis porządkowy i świadcząc kompleksowe usługi sprzątania.

 

Aktualnie jesteśmy jednym z liderów w branży pralniczej i usług porządkowych na terenie Gdyni i okolic. Nieustannie inwestując w rozwój firmy, nowoczesne technologie i swoich pracowników, podnosimy konkurencyjność, oferując coraz wyższy standard w przystępnych cenach. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie Państwu 100% satysfakcji z korzystania z naszych usług. Czyste pranie zawsze na czas i dokładnie wysprzątane wnętrza efekt naszej pracy.

 

Odpowiedzialność wobec ludzi, zwierząt i środowiska

 

Wykonując usługi pralnicze i serwis sprzątający, na co dzień korzystamy z profesjonalnej chemii piorącej i myjącej. Dbamy o środowisko, dlatego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone produkty, nie zawierające toksycznych substancji i nie stanowiące zagrożenia dla ludzi, zwierząt, roślin i całego ekosystemu. Współpracujemy jednocześnie z firmami recyklingowymi, które utylizują dla nas odpady pobudowlane i po remontowe, wystawiając niezbędne zaświadczenia do celów urzędowych.

 

Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonego partnera dla swojej firmy lub gospodarstwa domowego, serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie prania wodno-chemicznego oraz usług sprzątających i porządkowych.